Maturalni odbor
Metković, 20. veljače 2018.

JAVNI POZIV
za prikupljanje ponuda za glazbene usluge na maturalnoj zabavi učenika

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se svojim ponudama prijave za glazbene usluge na maturalnoj zabavi učenika koja će se održati 25. svibnja 2018. godine u Metkoviću.
Ponuda obuhvaća:
– glazbu uživo od 21.00 do 02.00 h
– DJ od 00.00 do 04.00 h
– repertoar po željama maturanata i uz prethodni dogovor (domaća i strana glazba, među ostalim i najnoviji hitovi)

Ponude slati u zatvorenoj omotnici s naznakom: NE OTVARAJ – GLAZBENE USLUGE NA MATURALNOJ ZABAVI u roku od 7 dana od objavljivanja ovog javnog poziva na adresu:
Kralja Zvonimira 12
20 350 Metković

Maturalni odbor zadržava pravo odabira ponude po vlastitom izboru.

Maturalni odbor
Metković, 20. veljače 2018.

JAVNI POZIV
za prikupljanje ponuda za usluge fotografiranja i snimanja
na maturalnoj zabavi učenika

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se svojim ponudama prijave za usluge fotografiranja i snimanja na maturalnoj zabavi učenika koja će se održati 25. svibnja 2018. godine u Metkoviću.
Ponuda obuhvaća:
– usluge fotografiranja (grupna fotografija po razredima, fotografija partner/partnerica: 3 fotografije po izboru, fotografiranje ispred postavljenog platna)
– snimateljske usluge (snimanje tijekom cijele zabave, snimanje ulaska, pozdravnog govora, dva plesa, dodjele poklona, snimanje skečeva u razredu (prije maturalne zabave)
– izrada DVD-a

Ponude slati u zatvorenoj omotnici s naznakom: NE OTVARAJ – USLUGE FOTOGRAFIRANJA I SNIMANJA NA MATURALNOJ ZABAVI u roku od 7 dana od objavljivanja ovog javnog poziva na adresu:
Kralja Zvonimira 12
20 350 Metković

Maturalni odbor zadržava pravo odabira ponude po vlastitom izboru.

OBAVIJEST O PONUDAMA KOJE ĆE BITI PREDSTAVLJENE RODITELJIMA UČENIKA

IZVANUČIONIČKA NASTAVA
Poziv 1/2018

Na sastanku održanom 01. veljače 2018. godine Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva za organizaciju izvanučioničke nastave (Metković, Zagreb, Ljubljana) odabralo je četiri ponude koje će biti predstavljene roditeljima učenika:
1. ARAGOSA Putnička agencija Dubrovnik
2. KVARNER Express International Split
3. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA d.o.o. turistička agencija Imotski
4. „PLATANUS“ d.o.o. Trsteno

Konačnu odluku o izboru agencije donose roditelji sukladno odredbama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 87/14, 81/15).
Roditeljski sastanak na kojem će se prezentirati ponude održat će se 08. veljače 2018. u 17,00 sati u prostorijama Gimnazije Metković.

Predsjednik Povjerenstva:
Ana Dragović, prof.